Jak działają sesje zdjęciowe?

BednBlue oferuje właścicielom jachtów bezpłatne profesjonalne sesje zdjęciowe w kilku miastach.

Czy zostanę obciążony kosztami?

Sesje zdjęciowe są bezpłatne dla właścicieli, którzy spełniają wymagania BednBlue. Prosimy pamiętać, że dostępność profesjonalnych sesji zdjęciowych nie jest gwarantowana, ponieważ zależy od tego, czy fotograf w pobliżu ciebie jest dostępny w momencie zgłoszenia.

Jak długo będzie trwał cały proces?

Jeśli w pobliżu jest dostępny fotograf, BednBlue skontaktuje się z tobą, aby umówić się na sesję zdjęciową. Proces ten może potrwać do miesiąca, jednak w czasie oczekiwania na profesjonalne zdjęcia możesz załadować swoje własne zdjęcia do oferty.

Jak mogę zorganizować sesję zdjęciową?

Po pierwsze, upewnij się, że twój numer telefonu, adres e-mail i adres aukcji są aktualne. Gdy już to zrobisz, sprawdź dostępność fotografów dla ofert w sposób opisany poniżej. Jeśli w momencie składania wniosku nie ma w pobliżu dostępnego fotografa, możesz złożyć nowy wniosek w przyszłości.

Wykonaj poniższe proste kroki, aby sprawdzić dostępność:

Krok 1
Wyślij wiadomość e-mail na adres photography@bednblue.com zamówienie profesjonalnej sesji zdjęciowej z podaniem nazwy aukcji, na której chcesz być sfotografowany.
Krok 2
BednBlue sprawdzi dostępność fotografów w twoim mieście. Jeśli w pobliżu jest dostępny fotograf, skontaktuje się z tobą przez e-mail, aby umówić się na sesję zdjęciową.
Krok 3
Po zakończeniu sesji zdjęciowej, twoje profesjonalne zdjęcia zostaną umieszczone na wskazanej liście.