Zarabiaj więcej pieniędzy jako właściciel na BednBlue.

Dlaczego warto z nami pracować?

  1. Wprowadzenie jachtu na giełdę zajmie ci minimalną ilość czasu.
  2. Oferujemy bezpłatną globalną reklamę dla twojego jachtu.
  3. Za każdy zarezerwowany czarter zatrzymujemy prowizję w wysokości zaledwie 4%.

Jesteśmy tu żeby ci pomóc.

BednBlue jest tutaj, aby pomóc ci w każdej chwili w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, które mogą się pojawić. Od przygotowania jachtu i ustalenia ceny, po potwierdzenie rezerwacji i wypłaty, oferujemy ci narzędzia i zasoby, których potrzebujesz.

Notowanie w 3 krokach

Krok 1

Kliknij tutaj aby wystawić swój jacht na sprzedaż.

Krok 2

Następnie wypełniasz dane jachtu.

Krok 3

Rozpocznij rezerwację i zarabiaj pieniądze!

O BednBlue

Co to jest BednBlue?

BednBlue składa się z ludzi z dużym doświadczeniem w branży czarteru jachtów i zapewnia coraz bardziej nowoczesną platformę czarterową. Naszym celem jest doprowadzenie do bezpośredniego kontaktu pomiędzy podróżnikami i właścicielami jachtów przy jednoczesnej minimalizacji kosztów i eliminacji ryzyka dla wszystkich zaangażowanych stron.

Ponad 11900 Zadowolonych Właścicieli!

  1. Zarabiaj więcej. Właściciele korzystający z Platformy BednBlue odnotowują średni wzrost wartości swoich czarterów o 32%.
  2. Oszczędzaj cenny czas. Nasza najnowocześniejsza platforma zapewnia odpowiednie narzędzia do łatwego zarządzania jachtami oraz do bezpośredniej komunikacji z gośćmi.
  3. Dostępna jest pomoc techniczna 24/7. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy nas potrzebujecie.

Proste płatności

Jak płacą goście?

BednBlue obsługuje wszystkie płatności i nigdy nie będziesz musiał zajmować się bezpośrednio wypłatami. Goście zostaną obciążeni kosztami jak tylko dokonają rezerwacji.

Jak otrzymujesz wynagrodzenie?

To bardzo proste. Twoja wypłata rozpocznie się automatycznie 24 godziny po zameldowaniu się gościa. Niektóre z metod, które możesz ustawić dla swoich wypłat to bezpośredni depozyt, międzynarodowy przelew bankowy lub PayPal.

Przychody i opłaty.

Wystawienie jachtu na BednBlue jest bezpłatne. BednBlue pobiera jedynie opłatę za obsługę właściciela w wysokości 4% od każdej rezerwacji, która pokrywa koszty transakcji.

Najczęściej zadawane pytania

Nie mam czasu na wystawienie mojego jachtu. Czy możesz to zrobić dla mnie?

Aby wystawić swój jacht na sprzedaż, musisz utworzyć konto użytkownika. Ze względów bezpieczeństwa, tylko Ty będziesz miał dostęp do swojego konta, dlatego nie możemy wystawić twojego jachtu za ciebie. Wprowadzenie jachtu na giełdę zajmie ci minimalną ilość czasu, ponieważ proces jest prosty, a średni czas wprowadzenia na giełdę wynosi 15 minut na jacht.

Czy wystawienie mojego jachtu na BednBlue jest wiążącą umową?

Nie jest to umowa wiążąca. W każdej chwili będziesz mógł wyczarterować swój jacht poza platformą BednBlue. Ważne jest jednak, aby na bieżąco aktualizować kalendarz jachtów na BednBlue w zakresie niedostępnych terminów, aby nie otrzymywać zapytań o rezerwacje na terminy, które są już zarezerwowane.

Czy muszę coś zrobić po wystawieniu jachtu na sprzedaż?

Powiadomimy cię, jeśli wymagane jest podjęcie jakichkolwiek działań. Za każdym razem, gdy będziesz miał prośbę o rezerwację, a po związaniu kwoty czarteru, otrzymasz e-mail i SMS, aby potwierdzić rezerwację.

Oferuję tylko jednodniowe rejsy, czy mogę umieścić swój jacht na liście?

Możesz łatwo określić w swoim wpisie, że oferujesz tylko rejsy jednodniowe.

Gotowy do zarabiania?
Gotowy do zarabiania?